PCF0805R-102KBT1 WELWYN
  • Part Number: PCF0805R-102KBT1
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 102K OHM 0.1% 1/10W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PCF0805R-102KBT1 WELWYN
    PCF0805R-102KBT1 WELWYN
    PCF0805R-102KBT1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PCF0805R-102KBT1 is described as RES SMD 102K OHM 0.1% 1/10W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    View
    Wakefield-vette
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP