PCF0805PR-1K3BT1 WELWYN
  • Part Number: PCF0805PR-1K3BT1
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 1.3K OHM 0.1% 1/10W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 18,760
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCF0805PR-1K3BT1 WELWYN
    PCF0805PR-1K3BT1 WELWYN
    PCF0805PR-1K3BT1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PCF0805PR-1K3BT1 is described as RES SMD 1.3K OHM 0.1% 1/10W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"