PCF0805PR-16KBT1 WELWYN
  • Part Number: PCF0805PR-16KBT1
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 16K OHM 0.1% 1/10W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 14,448
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCF0805PR-16KBT1 WELWYN
    PCF0805PR-16KBT1 WELWYN
    PCF0805PR-16KBT1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PCF0805PR-16KBT1 is described as RES SMD 16K OHM 0.1% 1/10W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    View
    Schroff
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG