PCF0805PR-10KBT1 WELWYN
  • Part Number: PCF0805PR-10KBT1
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 10K OHM 0.1% 1/10W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 9,229
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCF0805PR-10KBT1 WELWYN
    PCF0805PR-10KBT1 WELWYN
    PCF0805PR-10KBT1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PCF0805PR-10KBT1 is described as RES SMD 10K OHM 0.1% 1/10W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH