PCF0805-13-10KBT1 WELWYN
  • Part Number: PCF0805-13-10KBT1
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 10K OHM 0.1% 1/10W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 31,190
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCF0805-13-10KBT1 WELWYN
    PCF0805-13-10KBT1 WELWYN
    PCF0805-13-10KBT1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PCF0805-13-10KBT1 is described as RES SMD 10K OHM 0.1% 1/10W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM