PCF0805-12-200KBT1 WELWYN
  • Part Number: PCF0805-12-200KBT1
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 200K OHM 0.1% 1/10W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 17,051
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCF0805-12-200KBT1 WELWYN
    PCF0805-12-200KBT1 WELWYN
    PCF0805-12-200KBT1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PCF0805-12-200KBT1 is described as RES SMD 200K OHM 0.1% 1/10W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by WELWYN
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM