PCF0603R-332KBT1 WELWYN
  • Part Number: PCF0603R-332KBT1
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 332K OHM 0.1% 1/16W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 38,306
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCF0603R-332KBT1 WELWYN
    PCF0603R-332KBT1 WELWYN
    PCF0603R-332KBT1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PCF0603R-332KBT1 is described as RES SMD 332K OHM 0.1% 1/16W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP