PCF0603R-215KBT1 WELWYN
  • Part Number: PCF0603R-215KBT1
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 215K OHM 0.1% 1/16W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 21,737
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCF0603R-215KBT1 WELWYN
    PCF0603R-215KBT1 WELWYN
    PCF0603R-215KBT1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PCF0603R-215KBT1 is described as RES SMD 215K OHM 0.1% 1/16W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by WELWYN
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    View
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM