PCF0603R-182KBT1 WELWYN
  • Part Number: PCF0603R-182KBT1
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 182K OHM 0.1% 1/16W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 11,838
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCF0603R-182KBT1 WELWYN
    PCF0603R-182KBT1 WELWYN
    PCF0603R-182KBT1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PCF0603R-182KBT1 is described as RES SMD 182K OHM 0.1% 1/16W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
    View
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"