PCF0603R-121KBT1 WELWYN
  • Part Number: PCF0603R-121KBT1
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 121K OHM 0.1% 1/16W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 28,231
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCF0603R-121KBT1 WELWYN
    PCF0603R-121KBT1 WELWYN
    PCF0603R-121KBT1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PCF0603R-121KBT1 is described as RES SMD 121K OHM 0.1% 1/16W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE