PCF0603PR-30RBT1 WELWYN
  • Part Number: PCF0603PR-30RBT1
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 30 OHM 0.1% 1/16W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 12,548
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCF0603PR-30RBT1 WELWYN
    PCF0603PR-30RBT1 WELWYN
    PCF0603PR-30RBT1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PCF0603PR-30RBT1 is described as RES SMD 30 OHM 0.1% 1/16W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    Bud Industries
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"