PCF0603-13-825RBT1 WELWYN
  • Part Number: PCF0603-13-825RBT1
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 825 OHM 0.1% 1/16W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 4,827
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCF0603-13-825RBT1 WELWYN
    PCF0603-13-825RBT1 WELWYN
    PCF0603-13-825RBT1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PCF0603-13-825RBT1 is described as RES SMD 825 OHM 0.1% 1/16W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT