PCF0402R-6K2BT1 WELWYN
  • Part Number: PCF0402R-6K2BT1
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 6.2K OHM 0.1% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PCF0402R-6K2BT1 WELWYN
    PCF0402R-6K2BT1 WELWYN
    PCF0402R-6K2BT1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PCF0402R-6K2BT1 is described as RES SMD 6.2K OHM 0.1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    View
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"