PCF0402R-510RBT1 WELWYN
  • Part Number: PCF0402R-510RBT1
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 510 OHM 0.1% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 24,447
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCF0402R-510RBT1 WELWYN
    PCF0402R-510RBT1 WELWYN
    PCF0402R-510RBT1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PCF0402R-510RBT1 is described as RES SMD 510 OHM 0.1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    Phoenix Contact
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM