PCF0402R-24KBT1 WELWYN
  • Part Number: PCF0402R-24KBT1
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 24K OHM 0.1% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 1,391
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCF0402R-24KBT1 WELWYN
    PCF0402R-24KBT1 WELWYN
    PCF0402R-24KBT1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PCF0402R-24KBT1 is described as RES SMD 24K OHM 0.1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM