PCF0402R-1K5BT1 WELWYN
  • Part Number: PCF0402R-1K5BT1
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 1.5K OHM 0.1% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 21,316
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCF0402R-1K5BT1 WELWYN
    PCF0402R-1K5BT1 WELWYN
    PCF0402R-1K5BT1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PCF0402R-1K5BT1 is described as RES SMD 1.5K OHM 0.1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE