PCF0402R-1K3BT1 WELWYN
  • Part Number: PCF0402R-1K3BT1
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 1.3K OHM 0.1% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 4,675
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCF0402R-1K3BT1 WELWYN
    PCF0402R-1K3BT1 WELWYN
    PCF0402R-1K3BT1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PCF0402R-1K3BT1 is described as RES SMD 1.3K OHM 0.1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE