PCF0402R-15KBT1 WELWYN
  • Part Number: PCF0402R-15KBT1
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 15K OHM 0.1% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 10,889
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCF0402R-15KBT1 WELWYN
    PCF0402R-15KBT1 WELWYN
    PCF0402R-15KBT1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PCF0402R-15KBT1 is described as RES SMD 15K OHM 0.1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    View
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL