PCF0402R-13KBT1 WELWYN
  • Part Number: PCF0402R-13KBT1
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 13K OHM 0.1% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 29,042
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCF0402R-13KBT1 WELWYN
    PCF0402R-13KBT1 WELWYN
    PCF0402R-13KBT1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PCF0402R-13KBT1 is described as RES SMD 13K OHM 0.1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GREY
    View
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE