PCF0402R-11KBT1 WELWYN
  • Part Number: PCF0402R-11KBT1
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 11K OHM 0.1% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 15,102
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCF0402R-11KBT1 WELWYN
    PCF0402R-11KBT1 WELWYN
    PCF0402R-11KBT1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PCF0402R-11KBT1 is described as RES SMD 11K OHM 0.1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM