PCF0402R-100RBT1 WELWYN
  • Part Number: PCF0402R-100RBT1
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 100 OHM 0.1% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 15,810
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCF0402R-100RBT1 WELWYN
    PCF0402R-100RBT1 WELWYN
    PCF0402R-100RBT1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PCF0402R-100RBT1 is described as RES SMD 100 OHM 0.1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    View
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    View
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A