PCF0402PR-12KBT1 WELWYN
  • Part Number: PCF0402PR-12KBT1
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 12K OHM 0.1% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 5,219
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCF0402PR-12KBT1 WELWYN
    PCF0402PR-12KBT1 WELWYN
    PCF0402PR-12KBT1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PCF0402PR-12KBT1 is described as RES SMD 12K OHM 0.1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    View
    Energizer
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM