LRMAP2512-R02FT4 WELWYN
  • Part Number: LRMAP2512-R02FT4
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES 0.02 OHM 1% 3W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 19,943
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LRMAP2512-R02FT4 WELWYN
    LRMAP2512-R02FT4 WELWYN
    LRMAP2512-R02FT4 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. LRMAP2512-R02FT4 is described as RES 0.02 OHM 1% 3W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by WELWYN
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    View
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL