LRMAP2512-R01FT4 WELWYN
  • Part Number: LRMAP2512-R01FT4
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES 0.01 OHM 1% 3W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 35,688
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LRMAP2512-R01FT4 WELWYN
    LRMAP2512-R01FT4 WELWYN
    LRMAP2512-R01FT4 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. LRMAP2512-R01FT4 is described as RES 0.01 OHM 1% 3W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.