LRMAP2512-R005FT4 WELWYN
  • Part Number: LRMAP2512-R005FT4
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES 0.005 OHM 1% 3W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 2,737
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LRMAP2512-R005FT4 WELWYN
    LRMAP2512-R005FT4 WELWYN
    LRMAP2512-R005FT4 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. LRMAP2512-R005FT4 is described as RES 0.005 OHM 1% 3W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by WELWYN
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM