LRMAM2512-R01FT4 WELWYN
  • Part Number: LRMAM2512-R01FT4
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES 0.01 OHM 1% 2W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 13,561
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LRMAM2512-R01FT4 WELWYN
    LRMAM2512-R01FT4 WELWYN
    LRMAM2512-R01FT4 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. LRMAM2512-R01FT4 is described as RES 0.01 OHM 1% 2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Amphenol Ltw
  • Description
    BREATHABLE VENT M12*1.5,METAL
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    CORDGRIP NEMA4 .492"
    View
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 22.0-32.0MM
    Cinch Connectivity
    MODICE RIGHT SPRING PLATE
    Cinch Connectivity
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    Amphenol Ltw
    BREATHABLE VENT
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK