LRMAM2512-R005FT4 WELWYN
  • Part Number: LRMAM2512-R005FT4
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES 0.005 OHM 1% 2W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 14,909
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LRMAM2512-R005FT4 WELWYN
    LRMAM2512-R005FT4 WELWYN
    LRMAM2512-R005FT4 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. LRMAM2512-R005FT4 is described as RES 0.005 OHM 1% 2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V