LRMAM1206-R03FT5 WELWYN
  • Part Number: LRMAM1206-R03FT5
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES 0.03 OHM 1% 1W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 20,698
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LRMAM1206-R03FT5 WELWYN
    LRMAM1206-R03FT5 WELWYN
    LRMAM1206-R03FT5 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. LRMAM1206-R03FT5 is described as RES 0.03 OHM 1% 1W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    View
    Phoenix Contact
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM