LRMAM0805-R02FT5 WELWYN
  • Part Number: LRMAM0805-R02FT5
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES 0.02 OHM 1% 1/2W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 8,581
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LRMAM0805-R02FT5 WELWYN
    LRMAM0805-R02FT5 WELWYN
    LRMAM0805-R02FT5 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. LRMAM0805-R02FT5 is described as RES 0.02 OHM 1% 1/2W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by WELWYN
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG EUROPEAN
    View
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE