LRF3W-R005JW WELWYN
  • Part Number: LRF3W-R005JW
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES 0.005 OHM 3W 2512 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 4,514
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LRF3W-R005JW WELWYN
    LRF3W-R005JW WELWYN
    LRF3W-R005JW is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. LRF3W-R005JW is described as RES 0.005 OHM 3W 2512 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM