LRF2512-R025FW WELWYN
  • Part Number: LRF2512-R025FW
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES 0.025 OHM 1% 2W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 19,443
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LRF2512-R025FW WELWYN
    LRF2512-R025FW WELWYN
    LRF2512-R025FW is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. LRF2512-R025FW is described as RES 0.025 OHM 1% 2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by WELWYN
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO
    View
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 27MM 4600HZ
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    Murata
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM