LRF2512-R015FW WELWYN
  • Part Number: LRF2512-R015FW
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES 0.015 OHM 1% 2W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 28,329
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LRF2512-R015FW WELWYN
    LRF2512-R015FW WELWYN
    LRF2512-R015FW is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. LRF2512-R015FW is described as RES 0.015 OHM 1% 2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by WELWYN
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM