LRF2512-R005JW WELWYN
  • Part Number: LRF2512-R005JW
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES 0.005 OHM 5% 2W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 13,371
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LRF2512-R005JW WELWYN
    LRF2512-R005JW WELWYN
    LRF2512-R005JW is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. LRF2512-R005JW is described as RES 0.005 OHM 5% 2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by WELWYN
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB