LR2512-R04FW WELWYN
  • Available: 20,912
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LR2512-R04FW WELWYN
    LR2512-R04FW WELWYN
    LR2512-R04FW is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. LR2512-R04FW is described as RES 0.04 OHM 1% 2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by WELWYN
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM