LR1206-R033FW WELWYN
  • Part Number: LR1206-R033FW
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES 0.033 OHM 1% 1/2W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 740
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LR1206-R033FW WELWYN
    LR1206-R033FW WELWYN
    LR1206-R033FW is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. LR1206-R033FW is described as RES 0.033 OHM 1% 1/2W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by WELWYN
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM