UMBW-4D3-20 WEG Electric
  • Part Number: UMBW-4D3-20
  • Manufacturer Name: WEG Electric
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 20A, 277/480VAC, 125VDC, D Curve, UL489 Listed, 10KAIC, DIN Mount
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"