UMBW-4D3-10 WEG Electric
  • Part Number: UMBW-4D3-10
  • Manufacturer Name: WEG Electric
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 10A, 277/480VAC, 125VDC, D Curve, UL489 Listed, 10KAIC, DIN Mount
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK