UMBW-4B3-20 WEG Electric
  • Part Number: UMBW-4B3-20
  • Manufacturer Name: WEG Electric
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 20A, 277/480VAC, 125VDC, B Curve, UL489 Listed, 10KAIC, DIN Mount
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"