CSW-BSI4-01-L120V WEG Electric
  • Part Number: CSW-BSI4-01-L120V
  • Manufacturer Name: WEG Electric
  • Description: Product Description: PUSHBUTTON, MOM, BLU, EXTD, 120V AC FULL VOLTAGE LED, 1NC, 22mm MOUNTING
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about CSW-BSI4-01-L120V WEG Electric
    CSW-BSI4-01-L120V WEG Electric
    CSW-BSI4-01-L120V is manufactured by WEG Electric and is categorized in the Pushbutton Switches category. CSW-BSI4-01-L120V is described as Product Description: PUSHBUTTON, MOM, BLU, EXTD, 120V AC FULL VOLTAGE LED, 1NC, 22mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM