CSW-BSI3-01-L24V WEG Electric
  • Part Number: CSW-BSI3-01-L24V
  • Manufacturer Name: WEG Electric
  • Description: Product Description: PUSHBUTTON, MOM, YLW, EXTD, 24V AC/DC FULL VOLTAGE LED, 1NC, 22mm MOUNTING
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about CSW-BSI3-01-L24V WEG Electric
    CSW-BSI3-01-L24V WEG Electric
    CSW-BSI3-01-L24V is manufactured by WEG Electric and is categorized in the Pushbutton Switches category. CSW-BSI3-01-L24V is described as Product Description: PUSHBUTTON, MOM, YLW, EXTD, 24V AC/DC FULL VOLTAGE LED, 1NC, 22mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    View
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V