CSW-BSI3-01-L120V WEG Electric
  • Part Number: CSW-BSI3-01-L120V
  • Manufacturer Name: WEG Electric
  • Description: Product Description: PUSHBUTTON, MOM, YLW, EXTD, 120V AC FULL VOLTAGE LED, 1NC, 22mm MOUNTING
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about CSW-BSI3-01-L120V WEG Electric
    CSW-BSI3-01-L120V WEG Electric
    CSW-BSI3-01-L120V is manufactured by WEG Electric and is categorized in the Pushbutton Switches category. CSW-BSI3-01-L120V is described as Product Description: PUSHBUTTON, MOM, YLW, EXTD, 120V AC FULL VOLTAGE LED, 1NC, 22mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE