CSW-BSI2-01-L24V WEG Electric
  • Part Number: CSW-BSI2-01-L24V
  • Manufacturer Name: WEG Electric
  • Description: Product Description: PUSHBUTTON, MOM, GRN, EXTD, 24V AC/DC FULL VOLTAGE LED, 1NC, 22mm MOUNTING
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about CSW-BSI2-01-L24V WEG Electric
    CSW-BSI2-01-L24V WEG Electric
    CSW-BSI2-01-L24V is manufactured by WEG Electric and is categorized in the Pushbutton Switches category. CSW-BSI2-01-L24V is described as Product Description: PUSHBUTTON, MOM, GRN, EXTD, 24V AC/DC FULL VOLTAGE LED, 1NC, 22mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
    Harwin
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    Memory Protection Devices
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM