CSW-BSI2-01-L120V WEG Electric
  • Part Number: CSW-BSI2-01-L120V
  • Manufacturer Name: WEG Electric
  • Description: Product Description: PUSHBUTTON, MOM, GRN, EXTD, 120V AC FULL VOLTAGE LED, 1NC, 22mm MOUNTING
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about CSW-BSI2-01-L120V WEG Electric
    CSW-BSI2-01-L120V WEG Electric
    CSW-BSI2-01-L120V is manufactured by WEG Electric and is categorized in the Pushbutton Switches category. CSW-BSI2-01-L120V is described as Product Description: PUSHBUTTON, MOM, GRN, EXTD, 120V AC FULL VOLTAGE LED, 1NC, 22mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    View
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE