CSW-BSI1-01-L24V WEG Electric
  • Part Number: CSW-BSI1-01-L24V
  • Manufacturer Name: WEG Electric
  • Description: Product Description: PUSHBUTTON, MOM, RED, EXTD, 24V AC/DC FULL VOLTAGE LED, 1NC, 22mm MOUNTING
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about CSW-BSI1-01-L24V WEG Electric
    CSW-BSI1-01-L24V WEG Electric
    CSW-BSI1-01-L24V is manufactured by WEG Electric and is categorized in the Pushbutton Switches category. CSW-BSI1-01-L24V is described as Product Description: PUSHBUTTON, MOM, RED, EXTD, 24V AC/DC FULL VOLTAGE LED, 1NC, 22mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK