CSW-BSI1-01-L120V WEG Electric
  • Part Number: CSW-BSI1-01-L120V
  • Manufacturer Name: WEG Electric
  • Description: Product Description: PUSHBUTTON, MOM, RED, EXTD, 120V AC FULL VOLTAGE LED, 1NC, 22mm MOUNTING
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about CSW-BSI1-01-L120V WEG Electric
    CSW-BSI1-01-L120V WEG Electric
    CSW-BSI1-01-L120V is manufactured by WEG Electric and is categorized in the Pushbutton Switches category. CSW-BSI1-01-L120V is described as Product Description: PUSHBUTTON, MOM, RED, EXTD, 120V AC FULL VOLTAGE LED, 1NC, 22mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    View
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB