CSW-BSI0-01-L24V WEG Electric
  • Part Number: CSW-BSI0-01-L24V
  • Manufacturer Name: WEG Electric
  • Description: Product Description: PUSHBUTTON, MOM, WHT, EXTD, 24V AC/DC FULL VOLTAGE LED, 1NC, 22mm MOUNTING
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about CSW-BSI0-01-L24V WEG Electric
    CSW-BSI0-01-L24V WEG Electric
    CSW-BSI0-01-L24V is manufactured by WEG Electric and is categorized in the Pushbutton Switches category. CSW-BSI0-01-L24V is described as Product Description: PUSHBUTTON, MOM, WHT, EXTD, 24V AC/DC FULL VOLTAGE LED, 1NC, 22mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GREY
    View
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE