CSW-BFI2-01-L120V WEG Electric
  • Part Number: CSW-BFI2-01-L120V
  • Manufacturer Name: WEG Electric
  • Description: Product Description: PUSHBUTTON, MOM, GRN, FLUSH, 120V AC FULL VOLTAGE LED, 1NC, 22mm MOUNTING
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about CSW-BFI2-01-L120V WEG Electric
    CSW-BFI2-01-L120V WEG Electric
    CSW-BFI2-01-L120V is manufactured by WEG Electric and is categorized in the Pushbutton Switches category. CSW-BFI2-01-L120V is described as Product Description: PUSHBUTTON, MOM, GRN, FLUSH, 120V AC FULL VOLTAGE LED, 1NC, 22mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH