CSW-BFI0-01-L24V WEG Electric
  • Part Number: CSW-BFI0-01-L24V
  • Manufacturer Name: WEG Electric
  • Description: Product Description: PUSHBUTTON, MOM, WHT, FLUSH, 24V AC/DC FULL VOLTAGE LED, 1NC, 22mm MOUNTING
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about CSW-BFI0-01-L24V WEG Electric
    CSW-BFI0-01-L24V WEG Electric
    CSW-BFI0-01-L24V is manufactured by WEG Electric and is categorized in the Pushbutton Switches category. CSW-BFI0-01-L24V is described as Product Description: PUSHBUTTON, MOM, WHT, FLUSH, 24V AC/DC FULL VOLTAGE LED, 1NC, 22mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM