KTPS65-4813DT-3P-VI-C-P1 Volgen America - Kaga Elect
  • More about KTPS65-4813DT-3P-VI-C-P1 Volgen America - Kaga Elect
    KTPS65-4813DT-3P-VI-C-P1 is manufactured by Volgen America - Kaga Elect and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. KTPS65-4813DT-3P-VI-C-P1 is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 65W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by Volgen America - Kaga Elect
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    View
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE