KTPS65-1543DT-3P-VI-C-P1 Volgen America - Kaga Elect
  • More about KTPS65-1543DT-3P-VI-C-P1 Volgen America - Kaga Elect
    KTPS65-1543DT-3P-VI-C-P1 is manufactured by Volgen America - Kaga Elect and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. KTPS65-1543DT-3P-VI-C-P1 is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 65W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by Volgen America - Kaga Elect
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS